A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

Aktualności

Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy - zakończona

Zakończono prace przy zadaniu pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie”. W ramach przedmiotowego zadania została wykonana poprawa izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych poprzez ułożenie płyt styropianowych, wymiana instalacji c.o., w miejsce istniejącego starego kotła olejowego zainstalowano pompy ciepła z gruntowym wymiennikiem ciepła wspomagana przez nowy kocioł olejowy spełniający funkcję szczytowego źródła ciepła, wymiana oświetlenia starego typu na energooszczędne LED

więcej
24.09.2020

Podziękowania za udział w Pikniku Charytatywnym

W imieniu Organizatorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, Sponsorom, Wolontariuszom i Partnerom, którzy wsparli inicjatywę – Piknik Charytatywny – Wszyscy dla Michałka w dniu 30.08.2020 r. Podziękowania niech przyjmą również Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzili stoiska i finansowo wsparli Michałka.

Dzięki Waszemu wsparciu na leczenie Michasia udało się zebrać kwotę w wysokości 53 760, 55 zł.

Zbiórka Klukowa dla Michasia:  https://www.siepomaga.pl/klukowo-dla-michasia

 

więcej
07.09.2020

Przebuodwa drogi powiatowej Nr 2070B Lubowicz Byzie – Lubowicz Wielki

Zakończono prace związane z przebudową drogi powiatowej Nr 2070B Lubowicz Byzie – Lubowicz Wielki. W ramach przedmiotowego zadania na drodze o długości 2,638 km zostały zrealizowane następujące prace: wykonanie robót ziemnych, wykonanie wzmocnienia podbudowy kruszywem łamanym 0/31,5 stabilizowanym mechanicznie, wykonanie nawierzchni z m.m.a. gr. 4+4 cm,  wykonanie nawierzchni bitumicznej na zjazdach na dr. gminnych,  wykonanie renowacji rowów przydrożnych,  wykonanie nawierzchni żwirowej na zjazdach gospodarczych,  wykonanie oznakowania pionowego

więcej
19.08.2020

Informacja - pomoc dla Michała

Wójt Gminy Klukowo zwraca się z prośbą do Mieszkańców o wsparcie dla Michasia chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Pomoc miałaby polegać na przekazaniu beli słomy na plac przy stacji paliw w Klukowie – hala produkcyjna do dnia 21 sierpnia 2020 r.

Gmina Klukowo zawarła porozumienie z firmą ECF Finanse Sp. z o.o. z Zakładem Produkcyjnym w Czyżewie, ul. Przytorowa 4, która dostarczone przez rolników bele przerobi na pellet. Za każdą odebraną tonę słomy firma przekaże kwotę w wysokości 100 zł (ok. 20 zł za belę) na leczenie małego Michasia. Im więcej bel dostarczymy tym wyższa kwota zasili jego konto.

Serdecznie zachęcam do udziału wszystkich Mieszkańców gminy.

Szczegóły u Sołtysów oraz w Urzędzie Gminy.  

Wójt Gminy Klukowo

Piotr Uszyński      

31.07.2020

Artykuły według daty:

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl