A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie wraz z OZE

Trwają prace związane z wykonaniem zadania pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie”. W ramach przedmiotowego zadania zostanie wykonana poprawa izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych poprzez ułożenie płyt styropianowych, wymiana instalacji c.o., w miejsce istniejącego starego kotła olejowego zainstalowanie pompy ciepła z gruntowym wymiennikiem ciepła wspomagana przez nowy kocioł olejowy spełniający funkcję szczytowego źródła ciepła, wymiana oświetlenia starego typu na energooszczędne LED. Całkowita wartość inwestycji zgłoszonej do dofinansowania wynosi  1 628 959,64 zł., a wartość przyznanego dofinansowania 1 278 537,83 zł.  Głównym wykonawcą zadania jest ALDO TECHNIKA GRZEWCZA SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI, Dąbrówka Kościelna 107, 18-210 Szepietowo. 

Projekt współfinansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Osi Priorytetowej V Gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.3 Efektywność energetyczna w sektorze mieszkaniowym i budynkach użyteczności publicznej, Poddziałania 5.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych w tym budownictwo komunalne.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl