A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

XXI SESJA RADY GMINY KLUKOWO

W poniedziałek (30 października 2017 r.) w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie odbyła się XXI sesja Rady Gminy Klukowo. Porządek sesji obejmował przyjęcie protokołu z XX sesji Rady Gminy Klukowo, zapoznanie ze sprawozdaniem Wójta z działalności za okres między sesjami, zapoznanie z informacją Wojewody Podlaskiego z przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych, informacją Przewodniczącego Rady Gminy z przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych oraz informacją Wójta Gminy z przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych, a także informacją o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Klukowo w roku szkolnym 2016/2017 r., przedłożoną przez Dyrektorów Szkół.

Ponadto Rada Gminy rozpatrzyła projekty i przyjęła uchwały w sprawie: zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Klukowo na lata 2017-2020; zmian w budżecie gminy na 2017 rok, w której to na wniosek Wójta zwiększono plan wydatków budżetowych na zadaniach inwestycyjnych na opracowanie dokumentacji projektowej  mostu w miejscowości Wyszonki-Wypychy; przyjęcia „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Klukowo” oraz w sprawie udzielenia spółce wodnej dotacji celowej z budżetu Gminy Klukowo, trybu postępowania w sprawie udzielenia dotacji i sposobu ich rozliczania.

Sprawozdanie Wójta Gminy Klukowo z działalności za okres między XX a XXI sesją Rady Gminy Klukowo

Nagranie audio z XXI Sesji Rady Gminy Klukowo z dnia 30.10.2017 r.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl