A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

Zakończono prace remontowe w placówkach oświatowych

W trakcie przerwy wakacyjnej dokonano prac remontowych w placówkach oświatowych.
W Szkole Podstawowej w Kuczynie prace remontowe polegały na odnowieniu pomieszczeń stołówki szkolnej (malowanie ścian, wymiana drzwi, położenie płytek w kuchni, wymiana instalacji elektrycznej i sanitarnej). Kwota za wykonane prace remontowe wyniosła 15 500 zł brutto. Dodatkowo zostało wykonane nowe ogrodzenie na terenie szkoły (182 mb ogrodzenia, w tym dwie bramy i dwie furtki) za kwotę 34 850 zł brutto.

W Szkole Podstawowej w Łuniewie Małym prace remontowe polegały na wykonaniu ogrodzenia na terenie szkoły (wybudowano nowe ogrodzenie, zamontowano dziesięć paneli ogrodzeniowych). Łączna kwota za wykonane prace wyniosła 42 430, 00 zł brutto.

Wykonano również prace remontowe w Szkole Podstawowej w Wyszonkach Kościelnych, które polegały na przebudowie trzech łazienek oraz korytarza za kwotę 95 363,86  zł brutto.

Ponadto zakończono prace remontowe w Szkole Podstawowej im. KEN w Klukowie. W ramach przedmiotowego zadania został wykonany remont wraz z adaptacją kuchni i zaplecza. Dostosowano stanowiska pracy, a na wyposażenie kuchni zostały zakupione urządzenia do sporządzania posiłków: taborety gazowe, kotleciarka, patelnia elektryczna, waga elektroniczna, mikser ręczny (blender), stojaki na worki na odpady, garnek wysoki z pokrywką, szafa przelotowa. Prace zostały wykonane w całości dzięki dofinansowaniu w kwocie 79 970,00 zł z Kuratorium Oświaty w ramach Modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w latach 2019–2023.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl