A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

Urząd Gminy

WÓJT
zamknij więcej

Wójt Gminy Klukowo - mgr Piotr Uszyński

tel. (086) 277 45 43

e-mail: uszynski@klukowo.pl

SEKRETARZ
zamknij więcej

Sekretarz Gminy - mgr inż. Jerzy Leszczyński

tel. (086) 277 45 43 wew. 22

e-mail: sekretarz@klukowo.pl

SKARBNIK
zamknij więcej

Skarbnik Gminy - mgr Bożena Jadwiga Ciborowska

tel. (086) 277 45 20 wew. 24

e-mail: skarbnik@klukowo.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO
zamknij więcej

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - mgr Marta Dmochowska

tel.  (086) 277 45 20 wew. 28

e-mail: usc@klukowo.pl

REFERAT FINANSOWY
zamknij więcej
STANOWISKO PRACY IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL NUMER TELEFONU NUMER POKOJU
ds. księgowości budżetowej Teresa Korzeniecka t.korzeniecka@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 34 22

ds. wymiaru podatków

Ewa Niewiarowska e.niewiarowska@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 36

24

ds. księgowości podatkowej i księgowania dochodów  z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Ewa Niemyjska niemyjska@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 36 24
ds. księgowości Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Kultury Anastazja Regina Krystosiak a.krystosiak@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 25 7
ds. administracyjno - finansowych szkół Katarzyna Dadura k.dadura@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 39 19
ds. księgowości oświatowej Danuta Mitrusiak  d.mitrusiak@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 32 20

 

SAMODZIELNE STANOWISKA
zamknij więcej
STANOWISKO PRACY IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL NUMER TELEFONU NUMER POKOJU
ds. obsługi organów gminy i kadr Urszula Zgiet u.zgiet@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 38 8
ds. planowania przestrzennego, inwestycji i zamówień publicznych Arkadiusz Puchacz

arkadiusz.puchacz@klukowo.pl

(086)277 45 20 wew. 29 16
ds. ochrony środowiska Dorota Sylwestrzuk

dorota.sylwestrzuk@klukowo.pl

(086)277 45 20 wew. 29 16
ds. zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej Krystyna Żebrowska zebrowska@klukowo.pl (086)277 45 20 wew. 30 18
ds. organizacyjnych i promocji Aleksandra Sakowska a.sakowska@klukowo.pl (086)277 45 20 3

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
zamknij więcej

Wojciech Zagdański

tel. (86) 277 45 43

e-mail: iod@klukowo.pl

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl